• Nowy

Zielone Oliwki Halkidiki z Płatkami Papryki Chilli-OUTLET

Termin przydatności do spożycia: 09/2024

Waga: 250 g

Są niskokaloryczne, pełne witamin i zdrowych kwasów tłuszczowych. Można je serwować na wiele sposobów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo doskonałej jakości oliwki prosto z Grecji !!!

7,31 zł
Brutto
Ilość

!!!Produkt nie posiada papierowej etykiety!!!

produkt znany na całym świecie ze względu na wyśmienity smak i doskonałą jakość!

Zielone Oliwki Halkidiki z Płatkami Papryki Chilli (OSTRE)

Oliwki zbierane są całkowicie ręcznie, aby upewnić się, że nie zostaną uszkodzone. Następnie oliwki przetwarzane są w tradycyjny sposób używając greckich ziół naturalnych, aby zapewnić bogaty, aromatyczny, oryginalny smak zielonych oliwek.Oliwki pakowane są w bezpiecznym opakowaniu próżniowym, aby mieć pewność, że pozostaną świeże, soczyste, aromatyczne i pyszne, tak jak w momencie ich zbioru.

Charakterystyczna chrupiąca konsystencja w połączeniu z niepowtarzalnym smakiem tej oliwki sprawiły, że jest ona uwielbiana w większości greckich kuchni. Tę oliwkę można łatwo łączyć z większością ziół i przypraw, które oferuje śródziemnomorska przyroda.

Delektuj się nim z pikantnymi płatkami Red Hot Chilli Flakes!

Farma Gaia Kallisti znajduje się na słonecznych wzgórzach Vatopedi na Półwyspie Chalcydyckim w Grecji. Mając ponad 30-letnie doświadczenie, z miłością i wiedzą pielęgnują drzewka oliwne.

Z oliwkami marki Gaia Kallist możesz tworzyć pyszne kanapki, sałatki, ciasta, możesz dodawać bogate smaki do potraw i wiele innych kreacji, którymi będziesz się cieszyć z rodziną i przyjaciółmi.

Zielone oliwki  są najlepszą przystawką (mezze), serwowaną zarówno do wina jak i niezbędnym elementem menu na każdym bankiecie. Świetnie komponują się w wielu sałatkach, makaronach, w pizzy i w daniach głównych kuchni śródziemnomorskiej.

1-320
120 Przedmioty