Szałwia BIO 40g Greco

Właściwości – Zastosowanie:

✔️ Wzbudzająca i tonizująca roślina, wzmacnia krążenie krwi. Reguluje ciśnienie u osób z niskim ciśnieniem.

✔️ Napar z liści szałwii ma działanie antybakteryjne, przeciwgrzybiczne, dezynfekcyjne, przeciwzapalne, tonizujące, przeciwdrgawkowe oraz hamuje wydzielanie potu.

✔️ Stosowana jest zewnętrznie jako okład na rany oraz w leczeniu przeziębienia, bólu gardła, w stanach zapalnych jelit oraz przy różnego rodzaju ukąszeniach.

✔️ Dzięki obecnym w niej fitoestrogenom pomaga regulować bolesne, obfite miesiączki, wpływa na nieprawidłowy przepływ krwi, a w okresie menopauzy łagodzi uderzenia gorąca i nocne poty.

24,69 zł
Brutto Dostawa w ciągu 1-2 dni
Ilość

Szałwia lekarska jest endemiczną rośliną śródziemnomorską, znaną Grekom od starożytności. Ze względu na jej właściwości tonizujące starożytni Grecy wierzyli, że była symbolem nieśmiertelności, dlatego też została poświęcona Zeusowi.

Odmiana ta charakteryzuje się świeżym aromatem i białymi włóknami pokrywającymi liście i płatki kwiatów. W opakowaniu znajdują się całe liście rośliny, która została zebrana i wyselekcjonowana ręcznie z upraw ekologicznych.

Waga: 40 g

Data ważności: 12/2025

100% VEGAN

BEZ GLUTENU

Przyrządzanie: Wrzucić do naczynia kilka listków szałwii. Zalać gorąca wodą. Parzyć pod przykryciem ok 10 min. Przyjemny, mocny i tonizujący aromat jest oznaką tego, że szałwia jest gotowa do spożycia.

1-100
20 Przedmioty