Oliwa Grecka E.V. - SITIA 0,2% butelka 1L PREMIUM

✅ Nazwa: Sitia Premium Gold

✅ Pojemność: 1000 ml

✅ Termin przydatności do spożycia: 25/01/2026

✅ Kraj pochodzenia: Grecja

✅ Opakowanie: Butelka

✅ Kwasowość: 0,2 %

✅ Produkt:100% naturalny

Oliwa z oliwek SITIA Premium Gold 0,2% to bogate źródło nienasyconych kwasów tłuszczowych, a zwłaszcza omega-3, omega-9, witaminy E i polifenoli.

88,76 zł
Brutto 1-2 dni
Ilość

PDO Sitia 0.2 to  wyjątkowa, owocowa oliwa z pierwszego tłoczenia z wyjątkowo niską kwaśnością jest idealna na wszystkie twoje kulinarne potrzeby. Zarówno do gotowania jak i surowa. Decydując się na zakup tej oliwy to wybór produktu z najwyżej pólki na rynku światowym i najlepsza inwestycja w zdrowie całej Twojej rodziny.

Pochodzi z Sitii znajdującej się we wschodniej części Krety, słynie z idealnych warunków klimatycznych, które przyczyniają się do produkcji  najwyższej jakości oliwy z pierwszego tłoczenia. Przebieg wydobywania oliwy z oliwek z oliwkowego owocu jest przeprowadzony tego samego dnia i w bardzo niskich temperaturach aby zachować wszystkie cenne wartości z  całego owocu i bardzo niską kwaśność. Procedura ma miejsce pod nadzorem  kierowników ds.zdrowia czuwającymi nad całym procesem tłoczenia.

W związku z prowadzeniem sprzedaży produktów na różnych platformach sprzedażowych oraz w sklepie internetowym może wystąpić chwilowy brak produktu, gdyby tak sytuacja zaistniała niezwłocznie o tym poinformujemy.

1144
4 Przedmioty