• Wyprzedaż!
  • -10,00 zł

OLIWA Z OLIWEK MITERRA EXTRA VIRGIN 5L + MIÓD TYMIANKOWY Z ZIOŁAMI I SOSNĄ MITERRA

Oliwa z oliwek extra virgin MITERRA to wyjątkowy charakterystyczny świeży smak oliwek. Zdrowe, o wysokiej wartości odżywczej i działaniu przeciwutleniającym. Idealnie pasuje do każdego greckiego dania na stole.

Miód tymiankowy z aromatycznymi ziołami i sosną 250g z Sitii na Krecie. Rodzaj miodu o wyraźnym aromacie i wysokiej wartości odżywczej pochodzący z nieskończonej palety kwiatowej krainy Sitia na Krecie w Grecji. Naturalny produkt lokalnej bioróżnorodności, pełen aromatu, który zachowuje długowieczną sztukę kreteńskiej „kultury pszczół”.

346,11 zł
336,11 zł Zniżka 10,00 zł
Brutto Dostawa w ciągu 1-2 dni
Ilość

Wyjątkowość produktów MITERRA polega na tym, że są bardzo zdrowe, naturalne, autentyczne i odznaczają się wysoką jakością. Charakteryzuje je również wielokrotnie nagradzane, innowacyjne opakowanie, dla którego źródłem inspiracji i kreatywności jest minojska cililizacja, a dokładniej Wielka Bogini Minojczyków, Matka - Ziemia, od której wywodzi się nazwa ich produktów MITERRA. Mając wizję szerzenia cywilizacji minojskiej i propozycji kulinarnego życia na Krecie, firma Minoan Gaia łączy tradycję z innowacjami i know-how. Wykorzystując lokalne składniki wysokiej jakości, tworzymy produkty, które promują kulturę i gastronomię Krety.

49 Przedmioty

Zobacz także