• -10,00 zł

ZESTAW 5 PRZYPRAW Z MŁYNKIEM BAGATZOUNIS

✅ Przyprawa do RYBY Z GRILLA

✅ Przyprawa ARGENTINA do wołowiny

✅ SÓL HIMALAJSKA

✅ SÓL MORSKA WĘDZONA

✅ Przyprawa WULKAN CHILI - bardzo ostra

94,99 zł
84,99 zł Zniżka 10,00 zł
Brutto Dostawa w ciągu 1-2 dni
Ilość

Przyprawa ARGENTINA do wołowiny z młynkiem

Znakomita przyprawa do wołowiny wydobędzie walory zarówno pieczonej łopatki, jak i steków czy zrazów z polędwicy. Kompozycja składników została dobrana tak, aby wzbogacały one i podkreślały naturalny smak mięsa.

Zapakowany w profesjonalny młynek.

WAGA NETTO: 60G

DATA WAŻNOŚCI: styczeń 2025

Sól himalajska ma różową barwę i jest wydobywana w górskich pasmach Himalajów m.in. w Pakistanie, gdzie miliony lat temu znajdował się słony ocean, który został wysuszony przez słońce. Pozostały po nim ogromne złoża soli. Jest ona naturalnie różowa dzięki zawartości dużej liczby pierwiastków chemicznych. Warto zastąpić nią tradycyjną sól kuchenną, gdyż jest najczystsza i to najzdrowsza sól na świecie.

WAGA NETTO: 115G

DATA WAŻNOŚCI: KWIECIEŃ 2026

Przyprawa WULKAN CHILI to bardzo ostra mieszanka przypraw. Mieszanka przyprawowa polecana do mięs zawierająca:płatki chili, pieprz czarny, pieprz biały, imbir, czosnek, kolendra.

Zapakowany w profesjonalny młynek.

WAGA NETTO: 45G

DATA WAŻNOŚCI: styczeń 2025

Wyrazista, starannie skomponowana mieszanka ziół i przypraw charakterystycznych dla kuchni greckiej. Już niewielka ilość przyprawy nada daniom wyjątkowy smak i aromat, sprawiając, że będą smakowały dokładnie tak jak w tradycyjnej greckiej tawernie.

WAGA NETTO: 70G

DATA WAŻNOŚCI: kwiecień 2024

Silnie aromatyczna sól jest wytwarzana przez naturalne wędzenie gruboziarnistej soli morskiej. Jest naturalnie bogata w smak i intensywnie aromatyczna. Możesz zmielić je na mięsie lub rybach lub dodać do gotowania. Idealny do mięs, lig, ziemniaków, zup i dań wegetariańskich.

WAGA NETTO: 60G

DATA WAŻNOŚCI: czerwiec 2025

50 Przedmioty